14 dubna, 2024
Článek

Přípravné kurzy na přijímací zkoušky na VŠ a SŠ ve školním roce 2023/2024

Stejně jako každý rok i letos pro vás máme hned několik přípravných kurzů na přijímací zkoušky na VŠ a SŠ. Z naší nabídky si můžete vybrat přípravné kurzy na přijímací zkoušky na vysoké i střední školy.

Na přijímací zkoušky na vysoké školy https://brnokurzy.cz/kurzy-na-prijimaci-zkousky-na-vysokou-skolu/ nabízíme přípravné kurzy na obecné studijní předpoklady (OSP) v rámci národních srovnávacích zkoušek společnosti scio. Dále pak přípravný kurz Základy společenských věd, který v využijete jednak opět při národních srovnávacích zkouškách (NSZ) společnosti scio, jednak také u maturitní zkoušky. V neposlední řadě také nabízíme přípravný kurz testy studijních předpokladů (TSP), který využijete hlavně na přijímací zkoušky na Masarykovu univerzitu. Nebo také můžete využít všechny tři kurzy (OSP + ZSV + TSP) dohromady a přihlásit se na náš kurz právo „nultý ročník“.

U přípravných kurzů na přijímací zkoušky na střední školy https://brnokurzy.cz/kurzy-na-ss/ si můžete zvolit přípravný kurz z českého jazyka a matematiky. Nebo si můžete zvolit jen přípravný kurz z českého jazyka nebo pouze z matematiky. Všechny přípravné kurzy na přijímací zkoušky vycházejí z příkladů společnosti cermat, což jsou jednotné příjímací zkoušky na střední školy.

Věříme, že si některý z našich kurzů vyberete. Pokud máte nějaký dotaz, napište nám prosím na naši emailovou adresu: brnokurzy@brnokurzy.cz. Kurzy můžete objednávat také na této adrese: objednavky@brnokurzy.cz nebo na našem objednávkovém formuláři.

Budeme se těšit!

Tým lektorů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *