7 prosince, 2023
Článek

Přípravné kurzy na školní rok 2022/2023

Také pro školní rok 2022/2023 jsme si pro Vás připravili několik kurzů.

První velkou skupinou našich přípravných kurzů jsou přípravné kurzy na přijímací zkoušky na vysoké školy https://brnokurzy.cz/kurzy-na-prijimaci-zkousky-na-vysokou-skolu/. Jako již tradičně nabízíme přípravné kurzy na obecné studijní předpoklady (OSP), základy společenských věd (ZSV) a testy studijních předpokladů (TSP). Kurzy OSP a ZSV jsou součástí národních srovnávací zkoušek (NSZ) společnosti SCIO. Kurz základů společenských věd však uplatníte i u dalších přijímacích zkoušek a v neposlední řadě také u maturity. Získáte přehled z filozofie, politologie, práva, ekonomie, psychologie, sociologie a historie. Testy studijních předpokladů (TSP) využijete u přijímacích zkoušek na Masarykovou univerzitu. Procvičujeme všechny oddíly TSP.

Druhou skupinou našich přípravných kurzů jsou přípravné kurzy na přijímací zkoušky na střední školy https://brnokurzy.cz/kurzy-na-ss/. Nabízíme přípravné kurzy na příjímací zkoušky na čtyřleté a osmileté obory. Se studenty procvičujeme konkrétní příklady, které se vyskytují u příjímacích zkoušek dle společnosti CERMAT. Naučíme Vás, jak postupovat při řešení různých úloh.

V neposlední řadě také nabízíme kurzy a doučování ekonomie https://brnokurzy.cz/kurzy-a-doucovani-ekonomie/. Kurzy ekonomie mohou být pro firmy, skupiny i jednotlivce a nabízíme jak jednodenní, tak i vícedenní kurzy. Studenti nejen ekonomických fakult u nás najdou možnost doučování a konzultace seminárních, bakalářských a diplomových prací.

Napište nám na brnokurzy@brnokurzy.cz. Budeme se těšit.